Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Tu je zoznam študentov



Chrabromil
Meno
E-mail
Body
Galeony
Práce
Hermiona Nicol Granger
Sanagirl@azet.sk
50
250



50
250



50
250



50
250



50
250

Vicky Carpenterová
beba006@azet.sk
53
300

Harry Potter
juliusgaius@zoznam.sk
50
250

Giny Weaesleyovamullernabytok@mullernabytok.sk50
250

Hermiona Grangerová
HayLinka97@azet.sk
50
250

Hermiona10
dudroska12@azet.sk
50
250

matusm11
matusm11@centrum.sk
50
250

alyssa
131lenka@azet.sk
50
250

Shaylyn
shaylyn@pobox.sk
50
250

Harry Digory
Greyback183@azet.sk
50
250

Hermiona183MariaBlesk@azet.sk
50
280

Cho ChangABanasova@zmail.sk50
250

Fleur Delacourt.vasir@seznam.cz50
250

Fred Weasley
sebastianvarga@pobox.sk50
250

Tiny Thomassamueltomas@zoznam.sk50
250

Angelika Johnsonovámajsika@azet.sk50
250

Nnop Sephir
nnop@seznam.cz
55
0

Tina Grangerová micka444111@azet.sk50
250

Wewe Gulkovabonka@orangemail.sk50
250

bukovic tucnyklinyykg@wmx.sk50
250

Candela de Lassovelas2@azet.sk50
250

voldemortkagagovaklaudia@pobox.sk50
250

johny svkjohnenter@gmail.com50
250

Jack Potter
  -
50
250

Sarin
cengalka@post.sk50
250

Lila Grangerova
pip38@azet.sk50
250

Her0lukaskorinek@seznam.cz50
250

Kamča
kverinka@yahoo.it50
250


Biflomor
Meno
E-mail
Body
Galeony
Práce
May Belle la Milano music4ewa@azet.sk50
270

Ginny12beta12@azet.sk50
270

Ginny20kraska001122334455@azet.sk50
270

Mary Feemaryfee@post.sk50
200

Nancy Freeboudovapunxee@centrum.sk50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200


Bystrohlav
Meno
E-mail
Body
Galeony
Práce
Čcho Čchangová
sarka@centrum.sk
50
250

Oskar Kulina
oskar95@azet.sk
50
250

wizard magnus
piettro.peto@gmail.com
50
250

Nymphadora Riddlováqtinawanessa@azet.sk50
250

pavlabarus1234@azet.sk50
250

Rafo
caorle@orangemail.sk50
250

Laxesis GiupisovaDevills@centrum.sk50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200


Slizolin

Meno
E-mail
Body
Galeony
Práce
Ester
Greengrass
kleopatra61@azet.sk
50
250

Bonny Špony
lucia.misikova@centrum.sk
50
250

Trianna Invidia
Malfoyová
Lienocka1529@azet.sk
50
250

dark
darkfaust8@azet.sk
50
250

Andrew Cowen
HanibalAndrej@azet.sk
50
250

Draco Malfoy
FlaviusMirec@azet.sk
50
250

Sedric Digory
Mbanas@zmail.sk
50
250

EMOmaroshEMOmarosh@azet.sk50
250

Malfoy789hasic58@azet.sk50
250

Hermiona MalfoyováKrchnakova.Monika@zmail.sk50
250

ashely bleckpipi933@azet.sk50
250

Sabriel Elisabeth Moonováafqaa@azet.sk50
250



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200



50
200


Keď som na niekoho zabudol alebo sa pomýlil nech napíše do komentárov.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

klubovna

(mIley Rodgers, 9. 10. 2008 14:06)

neviem sa dostat do biflomorskej klubovne.

biflomor

(MIley Rodgers, 9. 10. 2008 14:04)

Zabudli ste ma dať do zoznamu. som v biflomore

Chrabromil

(Paige Halliwell, 22. 8. 2008 13:05)

Mna ste zabudly dat do Chrabromilu

12421423

(Danielle Mon Engelott, 21. 5. 2008 14:54)

Mna ste nedali

NEJDE

(Hermiona Malfoyová, 23. 1. 2008 16:51)

MI VSTUP DO SLIZOLINSKEJ KLUBOVNE

............

(bukovic tucny, 9. 1. 2008 15:44)

ako sa prihlasim?

vyucovanie

(Bondy Petrak, 6. 1. 2008 17:26)

vyucovanie sa zacne ked budu profesori a viac bystrohlavcanov a biflomorcanov.

vyucovanie

(Bondy Petrak, 6. 1. 2008 17:26)

vyucovanie sa zacne ked budu profesori a viac bystrohlavcanov a biflomorcanov.

kedy...

(Giny Weaesleyova, 6. 1. 2008 12:44)

sa zacne uz vyucovanie

heslo

(Severus Snape, 28. 12. 2007 21:06)

chcem si objednať, ale neviem prísť na to, aké mám heslo. Je to to isté ako heslo do klubovne?
Ďakujem